Tabletki wymienne 300g

Właściwości

  • 2 wymienne tabletki do pochłaniacza wilgoci Metylan STOP WILGOCI 300 g
  • wygodny i bezpieczny pojemnik – ochrona przed rozlaniem płynu
  • do pomieszczeń do 25 m³
  • działa bez użycia prądu i baterii

Zastosowanie

  • Unikalna technologia PowerTAB 2w1 absorbuje wilgoć z powietrza, utrzymuje optymalny dla zdrowia poziom wilgoci oraz pochłania nieprzyjemne zapachy.
  • Redukuje nadmiar wilgoci w powietrzu do optymalnego dla zdrowia poziomu i zabezpiecza przed pleśnią i grzybami, przykrym zapachem, zaparowaniem okien, itp. Działa natychmiast dzięki technologii PowerTAB z ultra-aktywnymi kryształami soli.
  • Do użycia w łazienkach, kuchniach, sypialniach, salonach, piwnicach, strychach, poddaszach, garażach, domkach letniskowych i działkowych, pralniach, biurach itp.

Dokumenty

Karta charakterystyki dostępna na stronie: mymsds

Większa skuteczność dzięki technologii wkładów 2w1

Ceresit STOP Wilgoci PowerTAB 2w1 szybko i skutecznie pochłaniają nadmiar wilgoci, a także neutralizują nieprzyjemny zapach. Zapewnią komfort w każdym domu, biurze, piwnicy itd. Zastosowano w nich nowoczesny system gwarantujący znakomitą cyrkulację powietrza i pełną ochronę przed wilgocią, przykrymi zapachami, pleśnią, grzybami, alergiami itd.

Tabletki zapobiegają też parowaniu okien i odklejaniu się tapet. Są kompatybilne z każdym modelem pochłaniacza Ceresit STOP Wilgoci. Zapewniają działanie aż do 3 miesięcy w pomieszczeniu o kubaturze maks. 50 m3.

Opakowanie zawiera 2 wymienne i bezzapachowe tabletki 300 g.

Dowiedziona skuteczność neutralizacji do 70% nieprzyjemnych zapachów dzięki opatentowanej technologii przeciw nieprzyjemnym zapachom.
Tabletki Power Tab zwalczają nadmiar wilgoci w małych pomieszczeniach, na przykład w twojej łazience, i pasują do urządzenia Pearl oraz każdego innego pochłaniacza wilgoci z wyjątkiem Aero 360º.