Lawendowe saszetki do małych pomieszczeń

Właściwości

  • mini pochłaniacz wilgoci z ultraaktywnymi kryształkami soli
  • Stop Wilgoci oraz Stop uciążliwemu zapachowi
  • bez ryzyka plam

Zastosowanie

  • Saszetka 2w1 redukuje nadmiar wilgoci i pozwala na zachowanie optymalnego poziomu wilgotności na małych powierzchniach, jak np. półka na buty, szafa, garderoba itp.
  • Unikalna technologia pochłania wilgoć i zamienia ją w żel, jednocześnie nie pozwalając aby żel wydostał się z saszetki.

Dokumenty

Karta charakterystyki dostępna na stronie: mymsds

Jednorazowy pochłaniacz wilgoci do użytku w pomieszczeniach do 2 m²

Zapanuj nad wilgotnością w swojej szafie! Prostym i skutecznym rozwiązaniem są jednorazowe saszetki pochłaniające wilgoć, które sprawdzą się np. w szafkach, szafach, kredensach i innych bardzo małych pomieszczeniach o powierzchni do około 2 m2. Świetnie absorbują wilgoć, ale też pozostawiają przyjemny i delikatny lawendowy zapach, dbając o dobry nastrój domowników.

Wykorzystanie specjalnej technologii z ultraaktywnymi kryształami soli w saszetce umożliwia szybkie obniżenie poziomu wilgoci, a także utrzymanie świeżego zapachu przez cały czas jej działania.

Saszetki 2w1 zawierają higroskopijne perełki przekształcające wilgoć w żel. Zadbaj o spokój w swoim domu – saszetki sprawdzą się m.in. w szafce na buty, samochodzie, torbie sportowej oraz szafie na okrycia wierzchnie. Regularne stosowanie wyrówna poziom wilgotności, chroniąc ubrania przed wilgocią oraz nieprzyjemnym zapachem.

Nagromadzony nadmiar wilgoci w saszetce zamienia się w żel. Specjalnie skonstruowane, bezpieczne opakowanie saszetki nie pozwala zaś na wydostawanie się wchłoniętej wilgoci na zewnątrz. 

Instrukcja obsługi:

  1. Wyjmij saszetkę z plastikowej torebki i połóż białą stroną do góry.
  2. Jeżeli chcesz ją powiesić, usuń foliową osłonę z samoprzylepnego paska na zawieszce.
  3. Przyklej zawieszkę do górnej części saszetki od strony koloru niebieskiego i zawieś ją.