Tabletki wymienne

Właściwości

 • Błyskawiczny efekt – pierwsza kropla pojawia się w przeciągu 12h
  (*w zależności od poziomu wilgotności i temperatury pomieszczenia).
 • Uniwersalna tabletka wymienna, która pasuje do wszystkich pochłaniaczy wilgoci
  STOP Wilgoci ≥ 450g.
 • Do pomieszczeń do 20 m².
 • Długotrwałe działanie do 3 miesięcy (*w zależności od poziomu wilgotności i temperatury pomieszczenia).
 • 2w1 pochłania nadmiar wilgoci oraz neutralizuje przykre zapachy.

Zastosowanie

 • Zastosowanie tabletki wymiennej AERO 360° o opatentowanym kształcie zapewnia pochłanianie nadmiaru wilgoci oraz utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności w pomieszczeniu, dzięki cyrkulacji powietrza 360° wokół i przez tabletkę.
 • Specjalny kształt tabletki z centralnym otworem oraz rowkami, zapewnia większą powierzchnię kontaktu tabletki z powietrzem oraz jeszcze skuteczniejsze pochłanianie wilgoci i przykrych zapachów.
 • Zabezpiecza również przed pleśnią i grzybami, rdzą, zaparowaniem okien, odczuwaniem zimna, itp.
 • Aby uzyskać najlepsze efekty w pochłanianiu wilgoci zaleca się używania systemu 360° składającego się z urządzenia i tabletki wymiennej.

Dokumenty

Karta charakterystyki dostępna na stronie: mymsds

Tabletka Aero 360° pomaga skutecznie zwalczać wilgoć, jednocześnie neutralizując zatęchły zapach.

Wyjątkowo chłonne tabletki absorbujące wilgoć Aero 360° o większej powierzchni kontaktu z powietrzem doskonale usuwają wilgoć z danego pomieszczenia do optymalnego poziomu 50-60%. Opatentowany składnik w części tabletki neutralizuje nieprzyjemne zapachy aż do 70 proc. lub zastępuje je relaksującym aromatem lawendy albo ożywczym zapachem owoców. 

Tabletka Aero 360° skutecznie pochłania nadmiar wilgoci.

Wkład do pochłaniacza to niedrogie, szybkie i skuteczne rozwiązanie – nie potrzebujesz baterii, energii itd. W połączeniu z wysokiej jakości pochłaniaczem wilgoci gwarantują doskonałą absorpcję wilgoci z otoczenia, szybko usuwają jej nadmiar i utrzymują jej optymalny poziom, zapewniając cyrkulację powietrza, chroniąc m.in. przed pleśnią i grzybami, zapobiegając zaparowaniu okien, luster itd.

Jedna tabletka 450 g wystarczy na około 2-3 miesiące użytkowania w pomieszczeniu o kubaturze maks. 50 m3. Długość działania wkładu zależy też od wielkości pomieszczenia, wilgotności powietrza, temperatury oraz ustawienia intensywności pracy pochłaniacza. Gdy tabletka całkowicie się rozpuści, oznacza to konieczność wymiany na nową.

Opakowanie zawiera 2 tabletki 450 g.

Pochłaniacz wilgoci Aero 360° możesz umieścić w pomieszczeniach takich jak salon, łazienka czy sypialnia.