Pochłaniacz Wilgoci AERO 360⁰ – urządzenia

Właściwości

 • Natychmiastowe działanie – bez użycia prądu i baterii.
 • Wygodny i bezpieczny pojemnik pochłaniacza AERO360˚– zapewnia ochronę przed przypadkowym rozlaniem skroplin.
 • Do pomieszczeń do 20 m².
 • 60% urządzenia zostało wyprodukowane z plastiku pochodzącego z recyklingu.
 • Długotrwałe działanie do 3 miesięcy (*w zależności od poziomu wilgotności i temperatury pomieszczenia).

Zastosowanie

 • Aerodynamiczny kształt pochłaniacza oraz zastosowanie tabletki wymiennej AERO 360° o opatentowanym kształcie zapewnia pochłanianie nadmiaru wilgoci oraz utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności w pomieszczeniu, dzięki cyrkulacji powietrza 360° wokół i przez tabletkę.
 • Zabezpiecza również przed pleśnią i grzybami, rdzą, zaparowaniem okien, odczuwaniem zimna, itp.
 • Specjalny kształt tabletki z centralnym otworem oraz rowkami, zapewnia większą powierzchnię kontaktu tabletki z powietrzem oraz jeszcze skuteczniejsze pochłanianie wilgoci i przykrych zapachów.
 • Do użycia w łazienkach, kuchniach, sypialniach, salonach, piwnicach, strychach, poddaszach, garażach, domkach letniskowych i działkowych, pralniach, biurach, itp.

Dokumenty

Karta charakterystyki dostępna na stronie: mymsds

Aero 360º — rewolucja w dziedzinie pochłaniania wilgoci

Urządzenie Aero 360° to rewolucja w dziedzinie kontroli wilgoci. Nowy system Henkla zapewnia optymalizację obiegu powietrza w 360°. System Aero 360° działa w oparciu o zasady fizyki — im większa powierzchnia kontaktu tabletki z powietrzem, tym większa moc pochłaniania wilgoci. Aerodynamiczne urządzenie posiada unikalny tunel powietrzny 360°, pozwalający powietrzu przepływać z każdej strony oraz przez środek zawieszonej tabletki.

Ultrachłonna tabletka Aero 360° zawiera aktywne kryształy zapewniające doskonałe pochłanianie wilgoci. Ulepszony kształt fali oraz otwór w środku zwiększający powierzchnię kontaktu z powietrzem poprawiają efektywność systemu. Dzięki temu skuteczność jest większa nawet o 40%*.

* w porównaniu do standardowych systemów Henkla.

Wiesz, że poziom wilgotności wpływa na twoje samopoczucie? Innowacyjny pochłaniacz wilgoci Ceresit STOP Wilgoci Aero 360° skutecznie zwalczy nadmiar wilgoci w dowolnym pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności powietrza, m.in. w sypialni czy piwnicy, w której zlikwiduje problem zaparowanych okien. Zadbaj o zdrowie i zabezpiecz wybrane wnętrze przed pleśnią, grzybami oraz nieprzyjemnym zapachem, a tym samym uchroń się przed alergiami, astmą czy reumatyzmem.

Urządzenie jest proste w obsłudze, estetyczne, a ponadto działa tuż po włożeniu do niego tabletki – bez użycia prądu i baterii. Półprzezroczysty zbiornik pozwala na bieżąco kontrolować poziom solanki i konieczność uzupełnienia tabletki. Skutecznie i aż do uzyskania optymalnego poziomu redukuje nadmiar wilgoci w pomieszczeniach – również nieogrzewanych, nieodpowiednio izolowanych, z nadmiarem pary wodnej. Co ważne, nie wysusza jednak powietrza!

To świetne rozwiązanie do osuszania powietrza na potrzeby domowe lub biurowe. Pochłaniacz w kolorze granatowym będzie też pełnił funkcję estetyczną – pasuje m.in. do biura, pralni, garażu, warsztatów, łodzi itp., a także pomieszczeń domowych, zależnie od ich wystroju. Jest kompatybilny z tabletkami 450 g.

Jak działa pochłaniacz wilgoci Aero 360º?

Jest prosty w użyciu! Wystarczą 4 kroki, aby pozbyć się nadmiaru wilgoci i stworzyć w domu zdrowy klimat:

 1. Naciśnij symbol na górnej części urządzenia, aby odsunąć osłonę.
 2. Otwórz foliowe opakowanie z wkładem. Unikaj kontaktu ze skórą.
 3. Umieść tabletkę w urządzeniu niebieską stroną w dół.
 4. Kiedy tabletka całkowicie się rozpuści, otwórz spust i wylej roztwór do sedesu.

 

Choć pochłaniacz wilgoci jest bezpieczny w użytku, trzymaj go poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Nie umieszczaj pochłaniacza wilgoci w bliskim sąsiedztwie źródeł ciepła (grzejnika, kominka itp.). Nie dopuszczaj do kontaktu tabletki Aero 360° ani roztworu soli z łatwymi do uszkodzenia powierzchniami metalowymi. W razie kontaktu natychmiast umyj powierzchnię ciepłą wodą.

Możesz umieścić pochłaniacz wilgoci Aero 360° w salonie, kuchni, łazience, sypialni, piwnicy, a nawet w przyczepie kempingowej.