Pochłaniacz Wilgoci AERO 360° ŁAZIENKOWY

Właściwości

  • Natychmiastowe działanie – bez użycia prądu i baterii.
  • Wygodny i bezpieczny pojemnik pochłaniacza AERO360˚– zapewnia ochronę przed przypadkowym rozlaniem skroplin.
  • Do pomieszczeń do 10 m².
  • Długotrwałe działanie do 2 miesięcy (*w zależności od poziomu wilgotności i temperatury pomieszczenia).
  • Kompaktowy, dyskretny design - mały rozmiar urządzenia idealnie pasujący również do małych łazienek.

Zastosowanie

  • Charakterystyczny design pochłaniacza łazienkowego pozwala na pełną 360° cyrkulację powietrza oraz zastosowanie tabletki wymiennej AERO 360° o opatentowanym kształcie zapewnia pochłanianie nadmiaru wilgoci oraz utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności w pomieszczeniu, dzięki cyrkulacji powietrza 360° wokół i przez tabletkę.
  • Zabezpiecza również przed pojawieniem się pleśni na figach i silikonach, korozji metalowych elementów w łazience,, skraplaniu się pary wodnej, odczuciu zimna, itp..
  • Specjalny kształt tabletki z centralnym otworem oraz rowkami, zapewnia większą powierzchnię kontaktu tabletki z powietrzem oraz jeszcze skuteczniejsze pochłanianie wilgoci i przykrych zapachów.
  • Idealnie pasuje do łazienkowej estetyki – dzięki specjalnemu zaokrąglonemu kształtowi urządzenia w białym kolorze. 

Dokumenty

Karta charakterystyki dostępna na stronie: mymsds

Pochłaniacz wilgoci Aero 360° Łazienkowy jest nowym produktem z serii pochłaniaczy Aero 360°.
Pochłaniacz łazienkowy jest idealny do łazienek o powierzchni do 10m² (wydajność urządzenia zależy od poziomu wilgotności oraz temperatury w łazience).

Aero 360° Łazienkowy: to nowe rozwiązanie, które pomoże rozwiązać problem nadmiaru wilgoci w Twojej łazience.

Szukasz estetycznego i skutecznego sposobu na wilgoć w łazience? Zaparowane lustro i ściany w łazience to problem, z którym możesz sobie łatwo poradzić – wystarczy dobrej jakości pochłaniacz wilgoci. Ceresit STOP Wilgoci Aero 360° łazienkowy to model idealny do pomieszczeń kąpielowych, również tych niewielkich i pozbawionych okien. Koniec z nadmiarem pary wodnej!

Łazienka to pomieszczenie wyjątkowo narażone na utrzymywanie się zbyt wysokiego poziomu wilgoci. Kąpiele w wannie czy gorący prysznic, niewielki metraż, a także brak okna sprawiają, że wentylacja jest ograniczona. Pochłaniacz Ceresit Aero 360° łazienkowy będzie świetnym rozwiązaniem zapewniającym odpowiedni przepływ powietrza. Odpowiednio zaprojektowane szczeliny wlotu powietrza na górze pochłaniacza zwiększają jego wydajność.

Jego ciekawy design sprawia, że z powodzeniem może też pełnić funkcję dekoracyjną. Kompaktowy rozmiar i dyskretny styl sprawiają, że wpisze się w wystrój każdej łazienki.

Aero 360° łazienkowy jest kompatybilny z tabletkami Aero 360° 450 g – jedna sztuka wystarczy na około 2 miesiące w pomieszczeniu o powierzchni 10 m². Można łatwo zauważyć, kiedy w zbiorniku należy umieścić kolejną – rozpuszczając się, zmniejsza ona swoją objętość.

Jak to działa?

Jak używać?

1. Przy pierwsztm użyciu: umieścić górną część urządzenia na zbiorniku na skroploną wodę i przekręć ją, aby zablokować. Aby włożyć tabletkę: nacisnąć miejsca oznaczone napisem "PUSH" na górnej części umieszczonej po lewej i prawej stronie w tym samym momencie i zdjąć górną część z urządzenia.

2. Otworzyć foliową torebkę. Unikać kontaktu ze skórą.

3. Umieścić tabletkę pochłaniającą wilgoć niebieską częścią do dołu w urzadzeniu, następnie założyć górną część urządzenia.

4. W momencie osiągnięcia przez wodę poziomu zaznaczonego czerwonym obszarem na naklejce sygnalizować to będzie zużycie całościowe tabeltki w niedługim czasie. Kiedy tabletka zostanie całkowicie rozpuszczona, usunąć górną część urządzenia, wyciągnąć zamknięcie oznaczone napisem "OPEN" w celu wylania powstałego roztworu do toalety.

Wygodny i łatwy w użyciu

Technologia 2-w-1

1.Ultra aktywne kryształy dla zaawansowanej absorpcji wilgoci.

2. Opatentowana technologia antyzapachowa, które neutralizuje nieprzyjemne zapachy aż do 70%. (testowane przez zewnętrzne, specjalistyczne laboratorium badań nad zapachami w 2009r.)

Długotrwałe działanie 

Aż do 2 miesięcy w łazience o powierzchni 10m².

Łatwa obsługa

Mechanizm otwierania dla łatwej wymianny tabeltki pochłaniającej wilgoć.

Wysoka wygoda użytkowania         

Specjalnie zaprojektowany system łatwego opróżniania pojemnika z zebraną wodą.

High control

Refill indicator for non-stop absorption.

Bardzo bezpieczny  

System zapobiegający wylaniu.