Pochłaniacz Wilgoci AERO 360º Pure

Właściwości

  • Natychmiastowe działanie – bez użycia prądu i baterii.
  • Wygodny i bezpieczny pojemnik pochłaniacza AERO360˚– zapewnia ochronę przed przypadkowym rozlaniem skroplin.
  • Do pomieszczeń do 20 m².
  • 60% urządzenia zostało wyprodukowane z plastiku pochodzącego z recyklingu.
  • Długotrwałe działanie do 3 miesięcy (*w zależności od poziomu wilgotności i temperatury pomieszczenia).

Zastosowanie

  • Aerodynamiczny kształt pochłaniacza oraz zastosowanie tabletki wymiennej AERO 360° o opatentowanym kształcie zapewnia pochłanianie nadmiaru wilgoci oraz utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności w pomieszczeniu, dzięki cyrkulacji powietrza 360° wokół i przez tabletkę.
  • Zabezpiecza również przed pleśnią i grzybami, rdzą, zaparowaniem okien, odczuwaniem zimna, itp.
  • Specjalny kształt tabletki z centralnym otworem oraz rowkami, zapewnia większą powierzchnię kontaktu tabletki z powietrzem oraz jeszcze skuteczniejsze pochłanianie wilgoci i przykrych zapachów.
  • Do użycia w łazienkach, kuchniach, sypialniach, salonach, piwnicach, strychach, poddaszach, garażach, domkach letniskowych i działkowych, pralniach, biurach, itp.

Dokumenty

Karta charakterystyki dostępna na stronie: mymsds

Ogranicz nieprzyjemne skutki wilgoci dzięki Aero 360º Pure

Zadbaj o zdrową przestrzeń w domu, korzystając na co dzień ze skutecznego pochłaniacza wilgoci o wysokiej wydajności – Aero 360° Pure. Odpowiedniej klasy pochłaniacz sprawdzi się w domu i biurze.

Pochłaniacz wilgoci Aero 360° Pure spełni wszystkie twoje potrzeby, czyli ochroni przed pleśniami, grzybami i alergiami, ale też nie wysuszy powietrza, lecz zadba o optymalny poziom wilgotności. Redukcja poziomu wilgoci obniża też ryzyko wystąpienia schorzeń, jak m.in. alergie, astma czy reumatyzm.

W pochłaniaczu zastosowano nowoczesną technologię przepływu powietrza 360°, co gwarantuje doskonałą, maksymalną absorpcję wilgoci. Wymienne tabletki nie tylko obniżą poziom wilgotności, ale też usuną brzydki zapach, a nawet zastąpią go lawendowym lub owocowym aromatem. Ilość solanki w zbiorniku można sprawdzać na bieżąco, gdyż pochłaniacz wyposażono w półprzezroczysty zbiornik.

Codzienne korzystanie z pochłaniacza wilgoci to szansa na utrzymanie odpowiedniego dla zdrowia poziomu wilgotności w każdym pomieszczeniu. Zbyt duża wilgotność oznacza idealne warunki do rozwoju pleśni i grzybów, dlatego też należy zapobiegać temu zjawisku, redukując poziom alergenów i usuwając kurz.

Aero 360° Pure w kolorze białym będzie idealnie pasował do nowoczesnego salonu lub sypialni, ale biura itd. Jest kompatybilny z tabletkami 450 g

Możesz umieścić pochłaniacz wilgoci Aero 360° w salonie, kuchni, łazience, sypialni, piwnicy lub nawet w przyczepie kempingowej.