Pochłaniacz wilgoci do samochodu

Właściwości

  • Natychmiastowe działanie – bez użycia prądu i baterii
  • Wysoka wydajność, bezpieczny w użyciu
  • Saszetka neutralna - bezzapachowa
  • Działanie bazujące na aktywnych mikroperłach pochłaniających wilgoć z powietrza i zamieniającą ją w żel
  • Wystarcza do 6 tygodni

Zastosowanie

  • Idealny do użycia w samochodzie, przyczepie kempingowej, bagażniku, schowku samochodowym, itp.
  • Unikalna technologia pochłania wilgoć i zamienia ją w żel, jednocześnie nie pozwalając aby żel wydostał się z saszetki.

Samochodowy pochłaniacz wilgoci w saszetkach

Chłodne dni i trudniejsze warunki na drogach to zmora jesiennych i zimowych dni. Co za tym idzie kłopotliwa jest często widoczność przez parujące szyby. Podobnie w wakacje, w przyczepie kampingowej nad morzem, nie raz spotykamy mgliste, deszczowe poranki, których klimatyczny widok zasłaniają nam zaparowane szyby domu na kółkach? 

W obu sytuacjach towarzyszy nam wilgoć.  Prostym i skutecznym rozwiązaniem są saszetki pochłaniające wilgoć, które rozwiążą powyższe problemy. Świetnie absorbują wilgoć, pozostawiając neutralny zapach.

Wykorzystanie specjalnej technologii z ultra aktywnymi kryształami soli w saszetce umożliwia szybkie obniżenie poziomu wilgoci, a także utrzymanie neutralnego zapachu przez cały czas jej działania.

Saszetki zawierają higroskopijne perełki przekształcające wilgoć w żel. Regularne stosowanie wyrówna poziom wilgotności, chroniąc nasz samochód, przyczepę czy kampera przed wilgocią oraz nieprzyjemnym zapachem.

Instrukcja obsługi:

Wyjmij saszetkę z foliowej torebki i połóż w miejscu użycia, białę stronę do góry.  Pamiętaj, że saszetka nie powinna mieć kontaktu z plastikowymi, metalowymi, skórzanymi oraz drewnianymi elementami wyposażenia wnętrza samochodu. 

Rekomendujemy umieszczenie saszetki pod siedzeniami na dywaniku samochodu, w bagażniku, włożenie do dodatkowego pojemnika lub umieszczenie w bocznych schowkach.