Pochłaniacz wilgoci Pearl

Właściwości

  • natychmiastowe działanie – bez użycia prądu i baterii
  • wygodny i bezpieczny pojemnik – ochrona przed rozlaniem płynu
  • do pomieszczeń do 25 m³

Zastosowanie

  • Redukuje nadmiar wilgoci w powietrzu do optymalnego dla zdrowia poziomu i zabezpiecza przed pleśnią i grzybami, przykrym zapachem, zaparowaniem okien, itp. Działa natychmiast dzięki technologii PowerTAB z ultra-aktywnymi kryształami soli.
  • Do użycia w łazienkach, kuchniach, sypialniach, salonach, piwnicach, strychach, poddaszach, garażach, domkach letniskowych i działkowych, pralniach, biurach itp.

Dokumenty

Karta charakterystyki dostępna na stronie: mymsds

Zwalcz nadmiar wilgoci w mniejszych pomieszczeniach.

Niepokoją cię ślady pleśni oraz grzybów na ścianach? Rozpocznij walkę z wilgocią i zadbaj o powietrze, którym codziennie oddychasz, decydując się na pochłaniacz wilgoci! Pochłaniacz nie tylko pochłania wilgoć, ale także zmniejsza ryzyko powstawania pleśni i grzybów, które są często przyczyną alergii.

Pochłaniacz wilgoci Ceresit STOP Wilgoci PEARL to świetne urządzenie do kontrolowania wilgotności w mniejszych pomieszczeniach. Pomoże utrzymać wilgotność na stałym poziomie, niegroźnym dla ludzkiego zdrowia. Dzięki półprzezroczystemu zbiornikowi można kontrolować ilość solanki i w razie konieczności od razu go uzupełnić poprzez dodanie tabletki.

Ceresit STOP Wilgoci PEARL to urządzenie mobilne i niewielkie, przeznaczone do mniejszych pomieszczeń, do 10 m2, m.in. piwnicy czy łazienki. Pomaga nie tylko usuwać nadmiar wilgoci, ale też zapobiegać jej skutkom – jak np. pleśń, kondensacja pary itd. Urządzenie stanowi też dodatkową ozdobę, gdyż nieduża obudowa jest elegancka i będzie z powodzeniem harmonizować z wystrojem większości nowoczesnych wnętrz. Pochłaniacz jest kompatybilny z tabletkami 300 g.

* w zależności od poziomu wilgotności i temperatury panującej w pomieszczeniu.

Pochłaniacz wilgoci Pearl aktywnie pomaga zwalczać nadmiar wilgoci w pokojach do 10 m²

Jak działa pochłaniacz wilgoci Pearl?

Jest prosty w użytku! Wystarczą 4 kroki, aby pozbyć się nadmiaru wilgoci i stworzyć w domu klimat sprzyjający dobremu samopoczuciu:

  1. Usuń pokrywę, aby otworzyć urządzenie.
  2. Otwórz foliowe opakowanie z wkładem. Unikając kontaktu ze skórą, umieść tabletkę niebieską stroną w dół na górze.
  3. Zamknij pokrywę i dopchnij na miejsce.
  4. Gdy tabletka rozpuści się do końca, otwórz pokrywę i wylej solankę do sedesu. Oczyść kratkę pod ciepłą wodą. Zainstaluj następną tabletkę.
Pochłaniacz wilgoci Pearl możesz umieścić w każdym małym pomieszczeniu w domu, na przykład w łazience, sypialni czy kuchni.

Choć pochłaniacze wilgoci (Marka) nie wymagają zasilania prądem, należy je trzymać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Nie umieszczaj pochłaniacza wilgoci w bliskim sąsiedztwie źródeł ciepła (grzejnika, kominka itp.). Nie dopuszczaj do kontaktu tabletki Power Tab ani wytworzonej solanki z łatwymi do uszkodzenia powierzchniami metalowymi. W razie kontaktu natychmiast umyj powierzchnię ciepłą wodą.